Jurapark Bałtów - Zdjęcia lotnicze

Jurapark Bałtów

Jurapark Bałtów

Bałtów to malownicza miejscowość leżąca w dolinie rzeki Kamiennej w województwie świętokrzyskim nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego. Znajduje się tu Pałac Druckich-Lubeckich oraz młyn wodny z końca XIX wieku .

Od 2004 roku tj. od momentu kiedy powstał Jurapark Bałtów miejscowość ta stała się wielkim kompleksem turystycznym zarówno do wypoczynku jak i pełnym atrakcji dla odwiedzających je dzieci. Spośród atrakcji na odwiedzających czekają przede wszystkim modele dinozaurów, zwierzyniec bałtowski gdzie z pokładu specjalnego żółtego amerykańskiego schoolbusa możemy podziwiać dzikie zwierzęta z różnych zakątków świata. Czas spędzony w Bałtowie zapewne umili spływ tratwami, żydowski jar, jazda konna oraz kino 5D.

Zimą Bałtów przygotował dla turystów możliwość skorzystania ze stoków narciarskich jak i wypożyczenia sprzętu narciarskiego na miejscu. Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić wszystkich do odwiedzenia tego jakże magicznego miejsca na mapie naszych atrakcji turystycznych.

Jurapark Bałtów zdjęcia z lotu ptaka

Link do strony internetowej Juraparku Bałtów http://www.juraparkbaltow.pl/Zobacz również

Galerie tematyczne z lotu ptaka Video full hd z samolotu
Szybki kontakt

tel.: 505-459-458
e-mail: m.sulima(@)fotogmina.pl

Newsletter
Copyright (C) fotogmina.pl mapa stronyrss Realizacja: Estymo

Zdjęcia  lotu ptaka
zdjęcia z lotu ptaka
piękno krajobrazu z lotu ptaka