Ciepielów z lotu ptaka

Gmina Ciepielów

Gmina Ciepielów

Gmina Ciepielów położona jest w województwie mazowieckim oraz powiecie lipskim. Przez   Ciepielów przepływa rzeka Iłżanka, która w okresie letnim cieszy się dużym zainteresowaniem osób korzystających z kąpieli słonecznych  i wodnych.

W gminie znajduje się kilka miejsc pamięci narodowej do których możemy dotrzeć samochodem jak również rowerem dzięki rozbudowanej infrastrukturze ścieżek rowerowych.  Po wycieczce rowerowej możemy odpocząć w parku wśród otaczających nas drzew a dla najmłodszych pociech przygotowany został plac zabaw, który pozwoli im miło spędzić czas korzystając z szeregu dostępnych atrakcji. Dla nieco starszych osób przygotowano siłownię na świeżym powietrzu.

W okresie II wojny światowej Ciepielów był zamieszkiwany przez Żydów. Dziś pamiątką z tamtych czasów jest historyczna Synagoga, która przetrwała do dziś.

Zdjęcia przedstawiają panoramę Ciepielowa oraz okolicznych wiosek takich jak Podłącze, Dąbrowa, Rekówka, Stację Paliw oraz wytwórnię mas bitumicznych potocznie zwaną Smolarnią.

Gmina Ciepielów zdjęcia z lotu ptaka

Link do strony internetowej Gminy Ciepielów www.ciepielow.plZobacz również

Galerie tematyczne z lotu ptaka Video full hd z samolotu
Szybki kontakt

tel.: 505-459-458
e-mail: m.sulima(@)fotogmina.pl

Newsletter
Copyright (C) fotogmina.pl mapa stronyrss Realizacja: Estymo

Zdjęcia  lotu ptaka
zdjęcia z lotu ptaka
piękno krajobrazu z lotu ptaka