Iłża z lotu ptaka oraz farma wiatrowa - Zdjęcia lotnicze

Iłża z lotu ptaka oraz farma wiatrowa

Iłża z lotu ptaka oraz farma wiatrowa

Iłża leży w południowej części województwa mazowieckiego.  Główną atrakcją miasta są ruiny kamiennego zamku biskupów krakowskich z początku wczesnego średniowiecza. Corocznie na wzgórzu nieopodal zamku odbywa się turniej rycerski podczas to którego możemy zobaczyć zarówno rycerzy w „akcji” jak i podziwiać średniowieczne rękodzieła.

Ostatnio również kontrowersyjna dla okolicy a jakże przyciągająca odwiedzających  stała się farma wiatrowa, która powstała nieopodal Iłży. Wkomponowana w otoczenie tego historycznego miasteczka stanie się zapewne na długo kolejnym etapem naszych wycieczek po tej okolicy.

Iłża oraz farma wiatrowa zdjęcia z lotu ptaka

Link do strony internetowej Gminy Iłża www.ilza.plZobacz również

Galerie tematyczne z lotu ptaka Video full hd z samolotu
Szybki kontakt

tel.: 505-459-458
e-mail: m.sulima(@)fotogmina.pl

Newsletter
Copyright (C) fotogmina.pl mapa stronyrss Realizacja: Estymo

Zdjęcia  lotu ptaka
zdjęcia z lotu ptaka
piękno krajobrazu z lotu ptaka