Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Zdjęcia lotnicze gmin prezentowane w serwisie wykonane są z lotu ptaka. Obrazują ciekawe, zaskakujące miejsca, zabytkowe budowle, lasy, rzeki, jeziora, góry lub czasem są to zwykłe miejscowości. Przedstawiam to co piękne, to co przyciąga wzrok i to co jest ciekawe. Serwis promuje atrakcyjne gminy Polski od Morza aż po Tatry. Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie wykonane są z lotu ptaka z wysokości od 10 do nawet 1500 metrów.

Nowością wraz z rokiem 2014 są filmy z powietrza w jakości HD.

Najnowsze realizacje:

Szwajcaria Bałtowska 2016-01-8Aktualności

Galerie tematyczne z lotu ptaka Video full hd z samolotu
Szybki kontakt

tel.: 505-459-458
e-mail: m.sulima(@)fotogmina.pl

Newsletter
Copyright (C) fotogmina.pl mapa stronyrss Realizacja: Estymo

Zdjęcia  lotu ptaka
zdjęcia z lotu ptaka
piękno krajobrazu z lotu ptaka